Asco

Asco valmistaa laajan valikoiman erilaisia venttiilejä
Asco jako część globalnego koncernu EMERSON to lider na rynku pneumatyki siłowej oraz urządzeń do sterowania przepływem.

Firma ta dostarcza szeroki zakres rozwiązań w dziedzinach przetwórstwa żywności, pakowania, przemysłu chemicznego, petrochemii, energetyki oraz przemysłu motoryzacyjnego. Od 1995 roku działa bezpośrednio na rynku polskim, a od 1997 roku prowadzi produkcję zaworów i siłowników pneumatycznych w zakładzie produkcyjnym w Łodzi.  W Polsce Asco zatrudnia ponad 300 pracowników.

O FIRMIE EMERSON

Firma Emerson z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynków przemysłowych, komercyjnych i konsumenckich na całym świecie. Dywizja Emerson Automation Solutions wspiera klientów w maksymalizacji produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Dywizja Emerson Commercial and Residential Solutions zajmuje się opracowywaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia i zdrowia, ochrony jakości produktów spożywczych oraz tworzenia zrównoważonej infrastruktury.

PRZYKŁADOWE PRODUKTY: 

  • Zawory elektromagnetyczne
  • Zawory pneumatyczne
  • Układy przygotowania powietrza
  • Siłowniki pneumatyczne
  • Wyspy zaworowe
  • Systemy odpylania
Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail