Aventics

Aventics
Szerokie portfolio produktów marki Aventics™ oferuje komponenty pneumatyczne, a także systemy oraz aplikacje specyficzne przeznaczone dla poszczególnych klientów z różnych branż. 

Produkty te koncentrują się na sektorach pojazdów użytkowych, branży żywności i napojów, technologii kolejowej, ochronie zdrowia, energii i technologii morskiej. Dzięki integracji elektroniki, zastosowaniu innowacyjnych materiałów oraz nadążaniu za nowoczesnymi trendami takimi jak bezpieczeństwo maszyn oraz Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT), Emerson jest wiodącym producentem w zakresie inteligentnych i łatwych w użyciu rozwiązań.

O FIRMIE EMERSON

Firma Emerson z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynków przemysłowych, komercyjnych i konsumenckich na całym świecie. Dywizja Emerson Automation Solutions wspiera klientów w maksymalizacji produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Dywizja Emerson Commercial and Residential Solutions zajmuje się opracowywaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia i zdrowia, ochrony jakości produktów spożywczych oraz tworzenia zrównoważonej infrastruktury.

Broszura Aventics™: Pneumatics Solutions

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail