Brooks Instrument

Brooks Instrument logo
BROOKS INSTRUMENT produkuje, rozwija i sprzedaje produkty do pomiaru i regulacji przepływu. Firma posiada serwis i produkcję na całym świecie.

Produkty Brooks Instrument występują w większości branż, w których chce się kontrolować przepływ gazów i cieczy. Można między innymi wymienić:  przemysł  farmaceutyczny, powierzchniowy, spożywczy i olejowy.

Obecnie Brooks to światowy lider w dziedzinie przepływomierzy masowych, w którym technika dla wielu gazów i zakresów wprowadziła te produkty na nowy poziom.  Ułatwia ona użytkowanie i zapewnić jakość produktów dla odbiorców na całym świecie.

Wszystkie przepływomierze Brooks można dopasować do niemal nieskończonej liczby aplikacji, aby dostosować je do odpowiedniego zastosowania. Istnieje również elektronika sterująca dla regulatorów przepływu masowego do monitorowania i rejestrowania sygnałów wyjściowych czujników za pośrednictwem komputera PC lub prostego wyświetlacza.

Inne produkty dostępne w Brooks Instruments to: czujniki podciśnienia, czujniki ciśnienia, zawory, regulatory ciśnienia i czujniki poziomu.

PRZYKŁADOWE PRODUKTY:

  • Przepływomierze masowe
  • Rotametry
  • Czujniki ciśnienia
Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail