• Ponad 20 lat na rynku!
  • Ponad 15 000 produktów
  • Zamówienia złożone do godz. 12:00 realizowane są tego samego dnia!

Nvent Hoffman

nVent HoffmanFirma nVent HOFFMAN jest globalnym producentem, który oferuje szeroką gamę przyjaznych użytkownikom standardowych i niestandardowych obudów oraz akcesoriów odpowiednich dla każdej działalności – od rynku przemysłowego po budownictwo komercyjne. 
nVent HOFFMAN zapewnia odpowiednie rozwiązania optymalizujące konstrukcję obudów, operacje w zakresie paneli oraz wydajność w miejscu pracy. Narzędzia inżynieryjne i planistyczne, gotowe i ekonomiczne obudowy, łatwe w montażu obudowy modułowe, wydajne rozwiązania w zakresie kontroli temperatury oraz wydajne maszyny do automatyzacji produkcji paneli pomagają zaoszczędzić czas i obniżyć koszty budowy paneli. 

Innowacje, które zwiększają zyski klienta

nVent HOFFMAN dokłada wszelkich starań, aby oferować produkty i wsparcie techniczne, które zapewnią klientom konkurencyjność, a jednocześnie umożliwiają zwiększenie wydajności i zysków.
Trzy kluczowe czynniki rozwoju pozwalające Firmie tworzyć obudowy, które dokładnie spełniają wymagania klientów to: szybki montaż, optymalne zabezpieczenia i atrakcyjny wygląd.
Produkty są opracowywane w światowej klasy zakładach badawczych i poddawane rygorystycznym testom pod kątem przenikania kurzu, cykli termicznych, korozji w mgle solnej, odporności na drgania i wielu innych standardów, aby zapewnić optymalną wydajność i ochronę.

Sprawna współpraca

Zespół nVent HOFFMAN jest zaangażowany w przygotowanie i dostarczanie odpowiednich rozwiązań we właściwym czasie i miejscu.
Produkty są łatwe w obsłudze – od technologii zatrzaskowej po rozbudowane zabezpieczenia obudów. Każda linia produktów jest dostępna w różnych wariantach, które w połączeniu z szeroką ofertą akcesoriów umożliwiają stworzenie wielu różnych konfiguracji. 
Dzięki globalnej sieci produkcyjnej nVent HOFFMAN zapewnia klientom na całym świecie najwyższej jakości rozwiązania, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Oferta zawiera:

 www.eldon.com

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

22 863 27 22

Wyślij e-mail