BACO

Baco
Baco jest wyspecjalizowanym producentem przycisków, lampek sygnalizacyjnych, przełączników krzywkowych i rozłączników.

Firma została założona w 1919 roku w Strasburgu, gdzie nadal odbywa się produkcja większości produktów. Od 1992 roku BACO należy do grupy Legrand, której marka znana jest na całym świecie. Na potwierdzenie niezawodności i wytrzymałości swoich produktów, klient otrzymuje 10-letnią gwarancję jakości dla całej gamy produktów.

OFERTA FIRMY ZOSTAŁA PODZIELONA NA TRZY GRUPY:

PRZYCISKI I LAMPKI SYGNALIZACYJNE

W ofercie znajduje się pełna seria przycisków, pokręteł, bloków zestyków, przycisków zatrzymania awaryjnego itp. Produkty charakteryzuje nowoczesny design i solidna konstrukcja pozwalająca na użytkowanie ich w różnych aplikacjach. Seria charakteryzuje się modułową konstrukcją, łatwym montażem i eleganckim wzornictwem. Przyciski, lampki sygnalizacyjne i obudowy sterownicze mogą być oznakowywane symbolami i opisami według potrzeb klientów. Pozwala to na łatwą adaptację produktu w konkretnej aplikacji.

Zobacz produkty >>

PRZEŁĄCZNIKI KRZYWKOWE

Bardzo szeroka gama przełączników krzywkowych o znamionowym prądzie łączeniowym od 10 A do 250 A dużej ilości wersji schematów połączeń. Przełączniki mogą być dostosowane do wymagań klienta pod kątem sposobu montażu, jak i tabliczki legendy przełącznika

Zobacz produkty >>

ROZŁĄCZNIKI

Szeroka gama rozłączników kompaktowych z możliwością dołączenia dodatkowych bloków zestyków od 25 A do 100 A. Obudowa pozwala na montaż na szynie DIN lub na panelu przy pomocy śrub. Dzięki rewersyjnym terminalom przyłączeniowym, podłączenie przewodów możliwe jest niezależnie od sposobu montażu rozłącznika.

Zobacz produkty >>

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail