• Ponad 20 lat na rynku!
  • Ponad 15 000 produktów
  • Zamówienia złożone do godz. 12:00 realizowane są tego samego dnia!

Baco

Baco jest wyspecjalizowanym producentem przycisków, lampek sygnalizacyjnych, przełączników krzywkowych i rozłączników. Firma została założona w 1919 roku w Strasburgu, gdzie nadal odbywa się produkcja większości produktów. Od 1992 roku BACO należy do grupy Legrand, której marka znana jest na całym świecie. Na potwierdzenie niezawodności i wytrzymałości swoich produktów, klient otrzymuje 10-letnią gwarancję jakości dla całej gamy produktów.

Oferta firmy została podzielona na trzy grupy:

Przyciski i lampki sygnalizacyjne.

W ofercie znajduje się pełna seria przycisków, pokręteł, bloków zestyków, przycisków zatrzymania awaryjnego itp. Produkty charakteryzuje nowoczesny design i solidna konstrukcja pozwalająca na użytkowanie ich w różnych aplikacjach. Seria charakteryzuje się modułową konstrukcją, łatwym montażem i eleganckim wzornictwem. Przyciski, lampki sygnalizacyjne i obudowy sterownicze mogą być oznakowywane symbolami i opisami według potrzeb klientów. Pozwala to na łatwą adaptację produktu w konkretnej aplikacji.

Przełączniki krzywkowe.

Bardzo szeroka gama przełączników krzywkowych o znamionowym prądzie łączeniowym od 10 A do 250 A dużej ilości wersji schematów połączeń. Przełączniki mogą być dostosowane do wymagań klienta pod kątem sposobu montażu, jak i tabliczki legendy przełącznika

Rozłączniki.

Szeroka gama rozłączników kompaktowych z możliwością dołączenia dodatkowych bloków zestyków od 25 A do 100 A. Obudowa pozwala na montaż na szynie DIN lub na panelu przy pomocy śrub. Dzięki rewersyjnym terminalom przyłączeniowym, podłączenie przewodów możliwe jest niezależnie od sposobu montażu rozłącznika.

 

www.baco-international.com

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

22 863 27 22

Wyślij e-mail